کار-در-حین-تحصیل-در-کانادا.jpg

کار در حین تحصیل در کانادا

نویسنده : مدیر سایت    

معمولا تامین هزینه های زندگی مسئله ای است که بسیاری از دانشجویان نگران آن هستند اما باید بدانند که تمامی این نگرانی ها قابل حل است چرا که کشور کانادا امکان اخذ کار در ضمن تحصیل را برای تمامی متقاضیان را بوجود آورده است چرا که با انجام آن قادر به برطرف کردن بخشی از هزینه های زندگی خود خواهند بود. در صورتی که شما دانشجوی تمام وقت باشید و ویزای تحصیلی کانادا را در اختیار داشته باشید قطعا قابلیت کارکردن در خود دانشگاه را خواهید داشت. درآمد کار دانشجویی تا حد بسیاری بستگی به استان؛ محل کار و نوع کار شما خواهد داشت.
به طور کلی کار پاره وقت دانشجویی در این کشور شامل فعالیت در بخش های پژوهشی؛ کار در کتابخانه؛ در کافه؛ رستوران؛ لابراتورهای کامپیوتری؛ کار در امور امنیتی؛ نگهبانی و بسیاری از مشاغل دیگر خواهد شد. میزان ساعات کار پاره وقت دانشجویی در کشور کانادا تا حد بسیاری بستگی به مقطع تحصیلی متقاضیان دارد که از 10 تا 40 ساعت در هفته متغیر می باشد.
همانطور که مشاهده کردید ما چند نوع از کارهای پاره وقت دانشجویی را برای شما دوستان عزیز به صورت مختصر ارائه کردیم. این مقاله با همکاری کارشناسان ارشد ما در موسسه رهپویان راه تازه  طراحی شده است که برخی دیگر از کارهای دانشجویی به همراه برآورد دستمزدها را دراختیار شما عزیزان قرار دهد که بدین شرح می باشد:
فروش بلیط در باجه بلیط فروشی (در سینماهای بزرگ): دستمزد در نظر گرفته شده برای این نوع شغل و برای هرساعت معادل با 20.96 تا 25.36 می باشد.
- دستیار خدمات عمومی (کمک به تهیه صورت حساب های بانکی): دستمزد در نظر گرفته شده برای این شغل و برای هر ساعت از 28.64 تا 33.51 متغیر می باشد.
کمک به خدمات پلیس کالگری: دستمزد در نظر گرفته شده معادل با 19.99 دلار در هر ساعت می باشد.
- اپراتور ورود اطلاعات: دستمزد در نظر گرفته شده برای هر ساعت کاری از 21.17 تا 23.75 دلار متغیر می باشد.


برخی از وب سایت های کاری در کشور کانادا به شرح ذکر شده در ذیل می باشد:
* Robert Half 
* CareerBuilder
* Eluta 
* Indeed 
* Jobboom 
* LinkedIn 
* Glassdoor 
* Monster 
* Simply hired 
* Workopolis

در پایان این بحث متذکر می شویم که افرادی که قصد اخذ کار پاره وقت دانشجویی در حین تحصیل در کشور کانادا را دارند و می خواهند اطلاعات جامعی نسبت به چگونگی اخذ اقامت دائم کشور کانادا؛ مهاجرت به کانادا؛ راه های اخذ اقامت کانادا؛ شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل در کانادا؛ چگونگی اخذ ویزای کاری این کشور و... کسب نمایند با مشاورین حقوقی و حقوقدانان مجرب ما در موسسه رهپویان راه تازه واقع در شیراز تماس حاصل نمایند.

مطــــالب پیشـــنهادی از ســــراســـر وبــــــــــــــ
  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.