دوره-های-آموزش-زبان-خارج-از-ایران.jpg

دوره های آموزش زبان خارج از ایران

نویسنده : مدیر سایت    

گذراندن دوره های زبان چه انگلیسی چه غیر انگلیسی در کشوری که مردم آن کشور یا به همان زمان صحبت می کنند یا به آن زبان تسلط بالایی دارند بسیار می تواند برای شمایی که متقاضی یادگیری زبان هستید موثر واقع شود. بسیار دیده شده دوستانی که در ایران نتوانسته اند مثلا بعد از دو سال از پس آیلتس 6.5 برآیند ولی با شرکت در کلاس های زبان انگلیسی خارج از ایران حتی توانسته اند نمره آیلتس 7 را کسب کنند. حال در نظر بگیرید که شما می خواهید مدرک زبان غیر انگلیسی مانند زبان فرانسوی یا آلمانی را بگیرید که بسیار سخت تر از زبان انگلیسی هستند. یک پیشنهاد خوب و البته هزینه بر اینست که زبان مورد نظرتان را در کشوری دیگر بجز ایران بیاموزید بچدین دلیل:


1. یادگیری زبان در محیطی که مردم به همان زبان تکلم می کنند، فیلم های که می بینید به همان زمان است و استفاده زبان در زندگی روزمره شما را قادر می سازد خیلی سریعتر زبان مورد نظر را بیاموزید.


2. حتی اگر نتوانید زبان مورد نظرتان مثلا آلمانی را در کشورهای آلمانی زبان بیاموزید میتوانید زبان آلمانی را در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیاموزید. در نتیجه شانس بسیار بالایی دارید تا به راحتی به کشورهای آلمانی زبان مسافرت کنید و با افرادی صحبت کنید که زبان اولشان آلمانی است.


3. در ضمن این موضوع را در نظر داشته باشید دوره های زبان خارج از ایران زیر نظر اساتیدی برگزار می شود که لااقل خودشان به صورت مادری به همان زبان مکالمه می کنند و این نکته هم باعث می شود زبان مورد نظرتان زیر نظر اساتیدی بیاموزید که خودشان به همان زمان تسلط کامل دارند.


4. همکلاسی با زبان آموزان خارجی که آنها نیز برای یادگیری زبان در کلاس ها شرکت کرده اند و نمی توانند با شما به زبان فارسی مکالمه کنند باعث می شود تا شما مجبور شوید با زبان مورد نظرتان اجبارا مکالمه کنید و شانس استفاده از آن زبان در زندگی روزمره تان بیشتر است.


5. استفاده از آخرین روش های یادگیری زبان بکمک تکنولوژی های جدید باعث می شود تا شما با بازده بیشتر و متدهای جدیدتری زبان جدیدی را یاد بگیرید.


برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره در این زمینه با کارشناسان موسسه رهپویان راه تازه واقع در شیراز تماس حاصل نمایید.

مطــــالب پیشـــنهادی از ســــراســـر وبــــــــــــــ
  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.