مشاغل-مورد-نیاز-در-آلمان.jpg

مشاغل مورد نیاز در آلمان

نویسنده : مدیر سایت    

** مهندس
شرح کار: به طور کلی مهندسان افرادی هستند که مسئولیت طراحی مواد، سازه ها و سیستم ها را بر عهده دارند و در عین حال محافظ میزان کارایی، مقررات، ایمنی و هزینه ها نیز می باشند. البته در نظر داشته باشید که وظایف این افراد با کسانی که مهارت های تخصصی دارند کاملا متفاوت است که تا حد بسیاری به شاخه ای از تخصصی که در آن فعالیت می نمایند بستگی دارد. این مشاغل تخصصی مواردی نظیر: مهندسی شیمی، مهندسی برق، مهندسی ارتباطات، مهندسی صنایع، مهندسی عمران و مهندسی مکانیک را در بر خواهد گرفت.
میانگین حقوق و دستمزد: مهندسان معمولا 64000 € حقوق و دستمزد می گیرند. در نظر داشته باشید که حقوق و مزایای هر فرد باتوجه به نقش و تجربه آنان افزایش می یابد. برای مثال، مدیر فنی می تواند سالانه 138000 تا 168000 € درآمد را کسب کند.
الزامات ورود: در حالی که تحصیلات تکمیلی برای ورود به بسیاری از حرفه های مهندسی ضروری نیست اما مدارک تحصیلی، استعدادهای دکتری و مدارک تحصیلی حرفه ای در حوزه انتخابی شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود.


** متخصص IT
شرح کار: متخصصین IT متخصصین آموزش دیده ای هستند که پشتیبانی های لازم را در زمینه فناوری اطلاعات به اشخاص ارائه می دهند. آنها افرادی هستند که به شرکت ها و سازمان ها با مدیریت سخت افزار، نرم افزار، شبکه و در جهت حل مشکلات یاری می رسانند.
حقوق و مزایا: متخصصین آی تی افرادی هستند که سالانه و به طور متوسط معادل با 66،000 یورو حقوق دریافت می کنند. افرادی که سمت مدیران امنیتی فناوری اطلاعات را در اختیار دارند حقوق سالانه آنان معادل با 81،000 یورو خواهد بود.
مقررات ورود: کسانی که قصد ورود به بازار کار و در این گرایش را دارند به طور کلی نیاز به یک مدرک کارشناسی در گرایش مربوط به کامپیوتر از جمله علوم کامپیوتر، سیستم های اطلاعاتی و مهندسی نرم افزار نیز خواهند داشت.


** پزشکان
شرح شغل: پزشکان قابلیت فعالیت در موقعیت های بسیار عالی نظیر کار در کلینیک و یا مراکز مراقبت های پزشکی را خواهند داشت. کیفیت کار آنها و مسئولیتی که بعهده دارند با مدیران بخش قابل مقایسه هستند چرا که آنان بردانشجویان پزشکی و سایر متخصصان نظارت می کنند و مسئولیت یک بخش خاص را با توجه به تخصص خاص خود بر عهده دارند.
حقوق و دستمزد: حقوق در نظر گرفته شده برای پزشکان ما بین 85،000 تا 150،000 € در سال است. به همین دلیل پزشکانی که 11 تا 16 سال سابقه کار دارند قابلیت دریافت حقوقی 272000 دلار در سال را خواهند داشت. این در حالیست که افرادی که بیش از 20 سال سابقه کار دارند حقوقی معادل با 400000 € یا بیشتر را دریافت خواهند کرد.
الزامات ورود: در ابتدا انتظار می رود که پزشکان در اختیار داشتن مدرک پزشکی خود را به اثبات برسانند. همچنین انتظار می رود که شما برای صدور گواهینامه زبان آلمانی در سطح B2 ون C1 درخواست دهید.


** مدیر آزمایشگاه
* شرح کار: مدیران آزمایشگاه اشخاصی هستند که مسئولیت انجام عملیات ایمن و کارآمد در یک آزمایشگاه بالینی، قانونی، تحقیق و توسعه یا آزمایشگاه پزشکی را بر عهده دارند.
حقوق: مدیران با تجربه معمولا € 123،000 در سال دستمزد خواهند داشت.
*الزامات ورود: اکثر کارفرمایان به دنبال مدرک کارشناسی در زمینه هایی نظیر: تکنولوژی پزشکی، شیمی یا مهندسی شیمی می باشند که در اختیار داشتن چندین سال تجربه قبلی نیز مورد نیاز خواهد بود.


** مسئول بخش های مراقبتی
شرح شغل: پرستاران و ماماها مسئولیت مراقبت از کسانی که دارای بیماری های مزمن یا بیماری دیگر هستند را در برعهده خواهند داشت.
حقوق: پرستاران و مسئول بخش های مراقبتی معادل با 75000 € در سال حقوق دریافت خواهند کرد.
الزامات ورود: انتظار می رود که شما مدرک تحصیلی شناخته شده ای را در اختیار داشته باشید و گواهی زبان آلمانی در سطح B2 و C1 را در اختیار نمایید.

 

مطــــالب پیشـــنهادی از ســــراســـر وبــــــــــــــ
  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.